اخبار و مقالات

شرکت های فروش مواد شیمیایی

شرکت های فروش مواد شیمیایی باید برای ارائه و فروش مواد شیمیایی به مشتریان خود با تمرکز بر ارائه خدمت به مشتری، ارائه مواد شیمیایی با مناسبترین قیمت را هدف خود قرار دهند.  شرکت های فروش مواد شیمیایی

مواد شیمیایی می تواند مهم ترین و اصلی ترین مواد مورد استفاده در محیط های آزمایشگاهی باشد که عموما جهت تجزیه و تحلیل و آنالیز کردن سایر مواد شیمیایی با کمک انواع تجهیزات آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل اهمیت کاربرد مواد شیمیایی در محیط های آزمایشگاهی ، باید به تهیه و خرید مواد شیمیایی از شرکت های فروش مواد شیمیایی معتبر اقدام نمود. این شرکت ها باید دارای ویژگی هایی باشند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

ویژگی های شرکت های فروش مواد شیمیایی

قیمت مناسب

یکی از دغدغه های مهم خریداران و صاحبان صنعت در حوزه خرید و فروش مواد شیمیایی صنعتی، نوسانات قیمت مواد شیمیایی و همچنین نبود ثبات در بازار این مواد می باشد. شرکت های فروش مواد شیمیایی باید برای ارائه و فروش مواد شیمیایی به مشتریان خود با تمرکز بر ارائه خدمت به مشتری، ارائه مواد شیمیایی با مناسبترین قیمت را هدف خود قرار دهند. 

کیفیت و اصالت کالا

با توجه به حضور شرکت ها و کارخانجات متعدد در حوزه تامین مواد شیمیایی در خصوص تولید مواد شیمیایی اولیه، همواره تفاوت در کیفیت و ویژگی های مواد شیمیایی وجود دارد. گاهی اوقات پیش می آید که در بازار مواد شیمیایی خریداران بعد از خرید متوجه عدم تطابق ادعا فروشنده و ویژگی های واقعی ماده شیمیایی می شوند. برای جلوگیری از این موضوع شرکت های فروش مواد شیمیایی موظفند در خصوص ویژگی های مواد شیمیایی، اطلاعات اصیل و معتبر را در اختیار خریداران قرار دهند.

تحویل سریع و آنی

تامین و تحویل به موقع و با کیفیت مواد شیمیایی ، آزمایشگاهی و مواد اولیه دارویی نیز یکی دیگر از ویژگی های شرکت های فروش مواد شیمیایی می باشد.

تفاوت مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی

تفاوت مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی در درصد خلوص آن هاست. در واقع خلوص مواد آزمایشگاهی عموما بالاتر است و بالطبع قیمت بالاتری نیز دارند.

خرید مواد شیمیایی از شرکت های فروش مواد شیمیایی

خریداران محترم لازم است پس از مشاوره با کارشناسان و اطمینان از کیفیت و اصالت محصول موردنیاز خود، ثبت سفارش انجام داده و پس از انجام امور اداری محصول مورد نظر خود را دریافت کنند .

 

 

عضویت در خبر نامه

مطالب - مجموعه

درباره ما

شرکت پرگاس شیمی راشین با بیش از 25 سال سابقه از ابتدا با هدف گرفتن بازارهاي رقابتي گام در مسير گذاشته بود توانست شركت ها و كارخانجات بزرگ ايران را در حيطه تصرف خود در آورد.

تماس با ما

تهران : شریعتی , تقاطع میر داماد , کوچه بیان , پلاک 23 , طبقه 5 , واحد 15

تلفن : 22890920 _ 22893178 22894374 _22895823 _22895829 22843226 _22843407

فكس : 22860835

همراه : 09121005904 _ 09123068089

ايميل : Pshr.co94@gmail.com

نقشه شرکت