اخبار و مقالات

شرکتهای خرید و فروش مواد آزمایشگاهی

شرکتهای خرید و فروش مواد آزمایشگاهی محصولات و لوازم آزمایشگاهی مورد نیاز برای هر آزمایشگاهی به حساب می آید. شرکتهای خرید و فروش مواد آزمایشگاهی به طور کلی گفته می شود که تمام وسایل و دستگاه های آزمایشگاهی معمولا برای آنالیز و تجزیه تحلیل اجزای سازنده را فراهم می نماید.

مواد آزمایشگاهی یکی از مهم ترین ها در آزمایش ها بسیار مهم می باشند. زیرا با در نظر گرفتن جنس محصول نتایج هر آزمایشی امکان دارد تغییر کنند. شرکتهای فروش مواد آزمایشگاهی با کمک به آزمایشگاه ها فعالیت می نمایند. مواد شیمیایی اصل و وارداتی با کیفیت را در اختیار عزیزان قرار می دهند. می توان گفت تمامی دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی با در نظر گرفتن نوع مواد شیمیایی برای آنالیز و تجزیه تحلیل تولید می شوند.

مواد شیمیایی آزمایشگاهی به گروه های صنعتی و خوراکی دسته بندی می شوند. در بازار یکسان هستند ولی از نظر مواد در دسته بندی و خلوص آزمایشگاهی به طور معمول دارای درصد خلوص بالا هستند و با توجه به نیاز مصرف کننده ها در دسته بندی های مختلف قرار می گیرند.

اما مواد شیمیایی صنعتی به غیر از صنایع غذا و دارو که مقدار هایشان در اندازه های بالا هستند درجه خلوص  پایین تری دارند و ارزان قیمت تر  می باشند، در صورتی که  بازهم  میزان خلوص ماده  به صنعت مورد استفاده وابسته است که به ترتیب صنعت دارو، غذا ،آرایشی بهداشتی نیازمند مواد با درجه خلوص بالا می باشند.

در وقتی که  تهیه محلول ها  و یا در هنگام استفاده ماده اولیه برای تولید انواع محصولات مانند دارو و آرایشی بهداشتی ، ابتدا مصرف کننده ماده شیمیایی باید تصمیم داشته باشید که اندازه خلوص شیمیایی بر اساس استفاده مورد نظر چه مقداری می باشند و دسته مواد را در نظر بگیرید.شرکت پرگاس شیمی راشین با بیش از دو دهه در زمینه خرید و فروش مواد شیمیایی می باشد.

کاربرد مواد آزمایشگاهی

 

مواد شیمیایی آزمایشگاهی به دلیل داشتن ترکیبات شیمیایی در موارد مختلفی مصرف می شوند. از جمله صنایعی که استفاده می شود:

صنایع پتروشیمی

آزمایشگاه ها

علوم آزمایشگاهی مثل ژنتیک، انگل شناسی و ...

صنایع داروسازی

پزشکی

صنایع غذایی

سرامیک و کاشی

سرم و واکسن

آبکاری فلزات

عضویت در خبر نامه

مطالب - مجموعه

درباره ما

شرکت پرگاس شیمی راشین با بیش از 25 سال سابقه از ابتدا با هدف گرفتن بازارهاي رقابتي گام در مسير گذاشته بود توانست شركت ها و كارخانجات بزرگ ايران را در حيطه تصرف خود در آورد.

تماس با ما

تهران : شریعتی , تقاطع میر داماد , کوچه بیان , پلاک 23 , طبقه 5 , واحد 15

تلفن : 22890920 _ 22893178 22894374 _22895823 _22895829 22843226 _22843407

فكس : 22860835

همراه : 09121005904 _ 09123068089

ايميل : Pshr.co94@gmail.com

نقشه شرکت