اخبار و مقالات

خرید و فروش آنلاین مواد شیمیایی

خرید و فروش آنلاین مواد شیمیایی یکی از مهم ترین مزایای شرکت پرگاس شیمی راشین می باشد. مواد شیمیایی از مهم ترین و اصلی ترین موادی است که در آزمایشگاه ها به کار می رود و به طور معمول برای تحلیل و تجزیه و آنالیز بقیه مواد با کمک تجهیزات آزمایشگاهی است. برای خرید و فروش آنلاین مواد شیمیایی شرکت پرگاس شیمی راشین در خدمت مشتریان خود می باشد.


مواد شیمیایی


مواد شیمیایی با توجه به کاربرد و مصارفش به دو نوع مواد شیمیایی معدنی و مواد شیمیایی آلی با درجه بندی و خلوص متفاوت که بر روی بسته بندی آن نیز مشخص شده عرضه می گردد. مواد آلی، موادی مانند پروتئین ها، لیپید ها، آنزیم ها و … که در ارگانیسم های زنده موجود می باشند. مثال هایی از مواد شیمیایی آلی به حساب می آیند. نمونه های دیگر مواد آلی شامل نفت خام، روغن، پلاستیک، لاستیک، حلال ها، گریس ها، کربن فعال، کواگوالانت های پلی الکترولیت و … است. مواد شیمیایی معدنی به عبارت ساده، شیمی معدنی مطالعه مواد شیمیایی فاقد ترکیبات کربن دار می باشد. اگرچه برخی از ترکیبات کربن دار حاوی کربن می باشند ولی شامل دسته بندی ترکیبات معدنی می گردند.
به علت وجود پتانسیل بالا در بیش از ۱۰۰عنصر در میان عناصر معدنی، این دسته از مواد ترکیبات زیادی را تشکیل می دهند، اگر چه مواد شیمیایی به کار رفته در صنعت آب و فاضلاب، تعداد کمی از این دسته از مواد را پوشش می دهند که به شکل عمده به آهک، سودا اش، سدیم بی کربنات، هیدروکسید سدیم، آهن و نمک های آلومینیوم (مثل کلرید آهن و آلومینیوم سولفات)، بنتونیت، آلومینات سدیم، سیلیکا فعال، آمونیاک، کلرید سدیم، سدیم کلریت و اکثر ضد عفونی کننده ها مانند کلر، سدیم هیپوکلریت، کلسیم هیپوکلریت، دی اکسید کلر و ازن می توان اشاره کرد.

 

کاربردمواد شیمیایی آزمایشگاهی


مواد شیمیایی با داشتن ترکیبات متفاوت در مصارف متفاوت به کار می روند. از جمله صنایعی که مواد شیمیایی استفاده می شوند به شرح زیر می باشد:
صنایع پتروشیمی
علوم آزمایشگاهی
صنایع داروسازی
گیاه شناسی
پزشکی
فاضلاب
آبکاری فلزات
مصارف بهداشتی
منابع طبیعی و محیط زیست
شرکت پرگاس شیمی راشین به عنوان کاملترین مرکز فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی در ایران فعالیت می نماید. و پیوسته در تلاش برای ارائه بهترین خدمات و تیم در زمینه تولید و خرید و فروش مواد شیمیایی و آزمایشگاهی است.

خرید و فروش آنلاین مواد شیمیایی یکی از مزایای شرکت پرگاس شیمی راشین است. مواد شیمیایی از مهم ترین و اصلی ترین موادی است که در آزمایشگاه ها استفاده می شود و به طور معمول برای تحلیل و تجزیه و آنالیز بقیه مواد با کمک تجهیزات آزمایشگاهی می باشد. برای خرید و فروش آنلاین مواد شیمیایی شرکت پرگاس شیمی راشین در خدمت مشتریان خود است.

 

 

عضویت در خبر نامه

مطالب - مجموعه

درباره ما

شرکت پرگاس شیمی راشین با بیش از 25 سال سابقه از ابتدا با هدف گرفتن بازارهاي رقابتي گام در مسير گذاشته بود توانست شركت ها و كارخانجات بزرگ ايران را در حيطه تصرف خود در آورد.

تماس با ما

تهران : شریعتی , تقاطع میر داماد , کوچه بیان , پلاک 23 , طبقه 5 , واحد 15

تلفن : 22890920 _ 22893178 22894374 _22895823 _22895829 22843226 _22843407

فكس : 22860835

همراه : 09121005904 _ 09123068089

ايميل : Pshr.co94@gmail.com

نقشه شرکت