اخبار و مقالات

همه چیز در مورد مواد شیمیایی

همه چیز در مورد مواد شیمیایی را بررسی می کنیم. مواد شیمیایی به دو گروه مواد شیمیایی آلی و صنعتی تقسیم می شود.در انتهای بررسی همه چیز در مورد مواد شیمیایی به مزایای خرید مواد شیمیایی پرداختیم.در این مطلب سعی داریم همه چیز در مورد مواد شیمیایی را بررسی نماییم. مواد آلی نوعی از مواد شیمیایی صنعتی هستند که در بدن همه موجودات زنده یافت می شوند. مواد آلی در زمان گذشته از ریشه گیاهی یا حیوانی به دست می آمد. ولی امروزه از روش های صنعتی استفاده می شود. مواد شیمیایی صنعتی در صنایع به کار می روند از جمله: صنایع آرایشی و بهداشتی، صنعت خوراکی، رنگ سازی، کاغذ و جوهر سازی، در مصارف پتروشیمی، پلاستیک سازی، داروسازی و دیگر شاخه های آن.
ماده شیمیایی در واقع ترکیبی از مواد شیمیایی و ویژگی های ثابت می باشد و نمی شود با روش های فیزیکی بدون شکستن پیوندهای شیمیایی تجزیه می شود. ماده شیمیایی یک ماده ساده، ترکیب شیمیایی یا آلیاژ است.
شرکت پرگاس شیمی راشین به عنوان یکی از معتبرترین تامین کنندگان مواد شیمیایی صنعتی به شکل عمده و جزئی است. مواد شیمیایی صنعتی را در مصارفی نظیر آرایشی، بهداشتی و خوراکی و صنعتی استفاده می کنند.مواد شیمیایی صنعتی به دو گروه مواد آلی و معدنی تقسیم می شود.


فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی


شرکت پرگاس شیمی راشین در بخش خرید و فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و خرید اینترنتی مواد آزمایشگاهی در خدمت مشتریان و پژوهشگران می باشد. همه مواد آزمایشگاهی با کیفیت تضمینی ارائه می شوند. امکان تهیه مواد آزمایشگاهی با مقادیر دلخواه در اختیار عزیزان قرار می گیرد. همه چیز در مورد مواد شیمیایی را توضیح دادیم حال به مزایای شرکت پرگاس شیمی راشین در زمینه خرید مواد شیمیایی است:
نمونه در صورت عدم رضایت از کیفیت عودت می گردد.
ارائه گارانتی و مهلت تست در اختیار مشتریان و پژوهشگران می باشد.
تهیه موادشیمیایی در مقادیر دلخواه با هدف جلب رضایت عزیزان
ارائه فاکتور برای دریافت هزینه از دانشگاه و مراکز دولتی و آموزشی
تامین مواد شیمیایی از انواع برندهای معتبر دنیا مطابق با نیاز
سفارش و پرداخت و آسان به شکل آنلاین
بسته بندی با در نظر گرفتن اصول رعایت ایمنی ارسال به تمامی نقاط ایران

عضویت در خبر نامه

مطالب - مجموعه

درباره ما

شرکت پرگاس شیمی راشین با بیش از 25 سال سابقه از ابتدا با هدف گرفتن بازارهاي رقابتي گام در مسير گذاشته بود توانست شركت ها و كارخانجات بزرگ ايران را در حيطه تصرف خود در آورد.

تماس با ما

تهران : شریعتی , تقاطع میر داماد , کوچه بیان , پلاک 23 , طبقه 5 , واحد 15

تلفن : 22890920 _ 22893178 22894374 _22895823 _22895829 22843226 _22843407

فكس : 22860835

همراه : 09121005904 _ 09123068089

ايميل : Pshr.co94@gmail.com

نقشه شرکت