اخبار و مقالات

کاربرد انواع مواد شیمیایی

کاربرد انواع مواد شیمیایی در صنعت بسیار با اهمیت شده است. پرگاس شیمی با ارائه انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی در اندازه های دلخواه و با کیفیت بالا در کنار نازلترین قیمت در اختیار پژهشگران و مصرف کنندگان گرامی  برای کاربرد انواع مواد شیمیایی قرار می دهد.

کاربرد انواع مواد شیمیایی در صنعت بسیار با اهمیت شده است. پرگاس شیمی با ارائه انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی در اندازه های دلخواه و با کیفیت بالا در کنار نازلترین قیمت در اختیار پژهشگران و مصرف کنندگان گرامی  برای کاربرد انواع مواد شیمیایی قرار می دهد.

انواع مواد شیمیایی

مواد شیمیایی به انواع ترکیبات شیمیایی، عناصر شیمیایی و یون دسته بندی می شوند. به عنوان مثال آب نوعی ترکیب شیمیایی می باشد چون نسبت هیدروژن به اکسیژن آن همیشه مقداری ثابت است. مواد شیمیایی آلی در واقع مواد شیمیایی صنعتی هستند. دارای ترکیبات کربن هستند. در حال حاضر مواد آلی را از روش های صنعتی و آزمایشگاهی تولید می کنند. با اهمیت ترین مواد آلی نفت و زغال سنگ می باشد. ماده ی اولیه مواد شیمیایی صنعتی، مواد آلی هستند.  برای خرید اینترنتی مواد آزمایشگاهی و مرکز فروش مواد شیمیایی پرگاس شیمی در خدمت مصرف کنند گان عزیز می باشد.

کاربردهای مواد شیمیایی

در ادامه به کاربرد مواد شیمیایی می پردازیم:

تركيبات شيميايي در كشاورزي: در کشاورزی كودهاي شيميايي از مواد معدنی تهیه می شوند و نياز گياهان به تركيبات و عناصر گوناگون را تامین می نماید. و سبب بالا رفتن محصولات کشاورزی می شود.

تركيبات شيميايي در غذاها: مواد غذايي به غیر از آب و مواد معدني شامل هيدرات‌هاي كربن، چربي‌ها، پروتئين‌ها و ويتامين‌ها می باشند. هيدرات‌هاي كربن را قندها و نشاسته تشکیل می دهند، در بیشتر  ميوه‌ها، حبوبات، غلات، سيب‌زميني و برنج نیز مواد شیمیایی پیدا می شوند.

تركيبات شيميايي در پاك كننده‌ها: از اولین شوینده ها و پاک کننده ها صابون ها هستند. صابون از  روغن يا چربي با سود سوزآور تشکیل می شوند. صابون از نمك سديم اسيدهاي چرب است. در زمان قدیم صابون از دانه‌هاي روغني مانند زيتون تولید می شد.
برای ساخت صابون‌هاي حمام و دست‌شويي، براي سلامت پوست بدن و موي سر، ميزان مواد قليايي را کاهش داده تا به بدن آسیب کمتری بزند و مواد معطر، رنگي و نرم‌كننده را به آن اضافه می کنند. پرگاس شیمی در زمینه خرید و فروش مواد شیمیایی فعالیت می کند.عضویت در خبر نامه

مطالب - مجموعه

درباره ما

شرکت پرگاس شیمی راشین با بیش از 25 سال سابقه از ابتدا با هدف گرفتن بازارهاي رقابتي گام در مسير گذاشته بود توانست شركت ها و كارخانجات بزرگ ايران را در حيطه تصرف خود در آورد.

تماس با ما

تهران : شریعتی , تقاطع میر داماد , کوچه بیان , پلاک 23 , طبقه 5 , واحد 15

تلفن : 22890920 _ 22893178 22894374 _22895823 _22895829 22843226 _22843407

فكس : 22860835

همراه : 09121005904 _ 09123068089

ايميل : Pshr.co94@gmail.com

نقشه شرکت