اخبار و مقالات

خرید آنلاین مواد شیمیایی

شرکت پرگاس شیمی وارد کننده و فروشنده مواد شیمیایی آزمایشگاهی در ایران با مناسب ترین قیمت پشتیبانی و مشاوره آنلاین در زمینه خرید آنلاین مواد شیمیایی می باشد.خرید آنلاین مواد شیمیایی

شرکت پرگاس شیمی وارد کننده و فروشنده مواد شیمیایی آزمایشگاهی در ایران با مناسب ترین قیمت پشتیبانی و مشاوره آنلاین در زمینه خرید آنلاین مواد شیمیایی می باشد.شرکت پرگاس شیمی با داشتن سابقه در فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی، و ارائه مواد شیمیایی با مناسب ترین قیمت و کیفیت مناسب، موفق در جذب مشتریان  و مختلف نظیر کارخانه داران صنایع سبک و سنگین، دانش پژوهان ، ... بوده است. به همین دلیل  این شرکت با افزایش روز افزون تقاضای محصولات شیمیایی، با راه اندازی سایت فروش مواد شیمیایی، سرعت در خرید مواد شیمیایی و تسهیل در انتخاب مواد و مقادیر دلخواه را به کار خود اضافه کرده است. اکنون مشتریان بدون مراجعه حضوری و تنها با جستجو درون فروشگاه اینترنتی مواد شیمیایی  محصول شیمیایی مورد نظر خود را انتخاب کرده و با ورود به بخش استعلام قیمت، قیمت بروز شده ی ماده شیمیایی مورد نظر خود را به دست آورند.

خرید اینترنتی مواد شیمیایی و آزمایشگاهی

در صورت نیاز به خرید اینترنتی مواد شیمیایی آزمایشگاهی، کاربرد مواد شیمیایی و موارد مصرف این مواد نیز می توانید با تیم تخصصی شرکت پرگاس شیمی تماس برقرار کنید. تیم مشاوره تخصصی فروشگاه آنلاین مواد شیمیایی شرکت پرگاس شیمی هر آنچه که مشتری در مورد انواع مواد شیمیایی نیاز داشته در اختیارش گذاشته تا مناسب ترین تصمیم را در انتخاب ماده شیمیایی مورد نظر خود بگیرند. سایت شرکت پرگاس شیمی تلاش در ارائه محصولات با برندهای واقعی و قیمت های مناسب داشته و  بر صداقت با مشتری را هدف اصلی شرکت قرار داده اند. 

تعریف مواد شیمیایی

مواد شیمیایی، موادی هستند که ترکیب شیمیایی و ویژگی های معین و ثابتی دارند. اجزای تشکیل دهنده مواد شیمیایی و آزمایشگاهی را نمی توان با استفاده از روش های جداسازی فیزیکی و بدون تجزیه عناصر و تعیین ترکیب درصد آنها، تشخیص داد. مواد شیمیایی و آزمایشگاهی به صورت ترکیبات شیمیایی، عناصر شیمیایی، یون ها و یا آلیاژ می باشند.

انواع مواد شیمیایی

تعریف مواد آلی

در زمان قدیم، ماده آلی به ماده‌ای است که توسط بدن موجودات زنده تشکیل می شود. و از آن پس مشخص شد که می‌توان مواد آلی را نیز در آزمایشگاه ساخت.

تعریف مواد معدنی

شیمی معدنی را می‌توان به طور کلی  به عنوان شیمی عناصردر نظر گرفت که همه عناصر باقیمانده در جدول تناوبی و همچنین کربن، که نقش مهمی در بیشتر ترکیبات معدنی دارد، عنوان کرد.

تفاوت مواد آلی و غیر آلی (مواد معدنی)

* تمام ترکیبات آلی حتماً شامل کربن می شود،ولی مواد غیر آلی بدون کربن بسیاری وجود دارد. همین طور در ترکیبات آلی، اتم های کربن قابلیت این را دارند که با یکدیگر ترکیب شوند و زنجیرهای طولانی را به وجود آورند، این خاصیت در عناصر دیگر به ندرت دیده می‌شود.

* مقاومت مواد معدنی در برابر حرارت ازمواد آلی بیشتر است.

* بیشترواکنش‌های میان مواد آلی آرام و دو طرفه یا تعادلی بوده، درمقابل آن واکنش‌های معدنی با سرعت بیشتر انجام می شوند.

همانطوری که می‌توان تشخیص داد، ناحیه مواد شیمی معدنی با فراهم کردن زمینه‌های پژوهشی اساسا نامحدود، بسیار وسیع تر می باشد.

عضویت در خبر نامه

مطالب - مجموعه

درباره ما

شرکت پرگاس شیمی راشین با بیش از 25 سال سابقه از ابتدا با هدف گرفتن بازارهاي رقابتي گام در مسير گذاشته بود توانست شركت ها و كارخانجات بزرگ ايران را در حيطه تصرف خود در آورد.

تماس با ما

تهران : شریعتی , تقاطع میر داماد , کوچه بیان , پلاک 23 , طبقه 5 , واحد 15

تلفن : 22890920 _ 22893178 22894374 _22895823 _22895829 22843226 _22843407

فكس : 22860835

همراه : 09121005904 _ 09123068089

ايميل : Pshr.co94@gmail.com

نقشه شرکت