اخبار و مقالات

شرکتهای فروش مواد آزمایشگاهی

مجموعه پرگاس شیمی با ارائه مواد شیمیایی ( مواد شیمیایی اصل ) و همراه ارایه گواهینامه های معتبر به مشتریان و دانش پژوهان سعی بر  تسهیل خرید مواد شیمیایی مورد نیاز هموطنان عزیز دارد.

شرکتهای فروش مواد آزمایشگاهی 

مجموعه پرگاس شیمی با ارائه مواد شیمیایی ( مواد شیمیایی اصل ) و مواد آزمایشگاهی همراه ارایه گواهینامه های معتبر به مشتریان و دانش پژوهان سعی بر  تسهیل خرید مواد شیمیایی و مواد آزمایشگاهی مورد نیاز هموطنان عزیز دارد. فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی  در بسته بندی و مقادیر مختلف توسط کارشناسان مجموعه پرگاس شیمی در اختیار عزیزان مان قرار می گیرد. وبرای ارائه ی مشاوره می توانید بااین مجموعه تماس بگیرید.پرگاس شیمی مواد شیمیایی و مواد آزمایشگاهی صنعتی تولید کنندگان ایرانی و خارجی را بدون واسطه با بهترین قیمت تقدیم شما عزیزان کند.

انواع مواد آزمایشگاهی

تنوع بالای مواد شیمیایی و مواد آزمایشگاهی در بعضی از مواقع موجب می شود بسیاری از مشتریان ودانش پژوهان محصول مورد نظر خود را نیافته و دچار سردرگمی شوند. در این قسمت سعی شده  لیستی دراختیار این عزیزان قرار گیرد تا موجب سهولت استفاده این عزیزان شود تا با تمرکز بر دسته بندی مواد شیمیایی و مواد آزمایشگاهی بر اساس کاربرد و تهیه لیست مواد شیمیایی و مواد آزمایشگاهی این امکان به وجود آید تا مواد شیمیایی چه صنعتی و چه آزمایشگاهی را بیابند.

لیست مواد شیمیایی پرگاس شیمی

ردیف نام ماده فرمول شیمیایی
1 آب ژاول  NaOCl
2 اسید سولفوریک H2SO4
3 اسید نیتریک HNO3
4 آمونیاک NH3
5 متانول CH3OH
6 سود مایع NaOH
7 مونومر وینیل استات
8 دی اتیلن گلیکول C4H10O3
9 سود پرک Na-OH
10 اسید کلریدریک HCl
11 سود پرک NAOH

کاربرد مواد شیمیایی

آب ژاول

آب ژاول با فرمول شیمیایی NaOCl  که در فارسی به آن مایع سفیدکننده و وایتکس نیز گفته می‌شود، محلولی است کهدارای کاربرد گندزدایی، سفیدکردن و بوزداییمی باشد.شرکت پرگاس در زمینه فروش آب ژاول فعالیت می نماید.

اسید سولفوریک

اسید سولفوریک با فرمول شیمیایی H2SO4 عمده ترین کاربرد آن در تهیه کود شیمیایی فسفاته می‌باشد.شرکت پرگاس در زمینه فروش اسید سولفوریک فعالیت می نماید.

اسید نیتریک

اسید نیتریک با فرمول HNO3 نوعی اسید معدنی بسیار قوی است.از مهم ترین کاربردهای اسید نیتریک در فرآیند بازیابی فلزات گرانبها، ساخت تیزاب سلطانی است. تیزاب از یک قسمت اسید نیتریک و سه یا چهار قسمت جوهرنمک تولید می شود و برای حل کردن طلا و پلاتین استفاده می گردد.شرکت پرگاس در زمینه فروش اسید نیتریک فعالیت می نماید.

آمونیاک

موارد مصرف آمونیاک با فرمول شیمیاییNH3 در تهیه کود شیمیایی،مواد منفجره، داروسازی  و معدنکاری و متالورژی مصرف می شود. شرکت پرگاس در زمینه فروش آمونیاک فعالیت می نماید.

متانول

متانول با فرمول شیمیایی  CH3OH يكي از سه محصول بسيار مهم صنايع شيميايي در دنيا بوده و مواد بسياري از آن مشتق مي‌شوند. به عنوان مثال در تهیه انواع چسب‌های صنعتی، در تولید انواع ظروف و تجهیزات آشپزخانه، دوربین‌های عکاسی متیل متاکریلات برای تولید انواع لامینیت‌ها و ...کاربرد دارد.شرکت پرگاس در زمینه فروش متانول فعالیت می نماید.

سود مایع

سود مایع با فرمول شیمیایی NaOH  کاربردهای فراوانی دارد از جمله:صنایع رنگرزی، صنعت تولید کارتن و کاغذ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و ...کاربرد دارد.شرکت پرگاس در زمینه فروش سود مایع فعالیت می نماید.

مونومروینیل استات

مونومروینیل استات بافرمول شیمیایی در تولید انواع چسب، تولید پارچه،انواع پلاستیک ها،  صنعت غذایی و... کاربرد دارد.شرکت پرگاس در زمینه فروش مونومر وینتیل استات فعالیت می نماید.

دی اتیلن گلیکول

 یکی از کاربردهای اصلی دی اتیلن گلیکول با فرمول شیمیایی C4H10O3 ، کاربرد آن به عنوان حلال می باشد؛ این ماده به عنوان حلال برای آروماتیک ها در پالایشگاه و جداسازی هیدروکربن های آروماتیک و پارافینی ، جوهرهای پرینت و رنگ ها ... استفاده می شود. شرکت پرگاس در زمینه فروش دی اتیلن گلیکول فعالیت می نماید.

سود پرک

کاستیک سودا یا همان سود پرک با فرمول شیمیایی NAOH به دلیل ویژگی هایی که دارد در صنایع مختلف بسیاری کاربرد دارد . در ادامه مواردی ذکر شده است.
در صنایع غذایی : صنعت شیر ، کنسرو سازی ، شیرین کردن زیتون  صنایع فلزات و آبکاری : فلز ، روی ، آلومینیوم ، گالوانیزه و آبکاری ، شیشه.
در صنایع دارو سازی، صنایع آرایشی بهداشتی، صنایع الکل سازی، صنایع باطریسازی و خنثی سازی اسید، صنایع کاشی و سرامیک، صنایع تولید شوینده ها و صابون، صنایع کاغذ سازی و کارتن سازی، صنایع تولید چربی گیر و جرم گیر، صنایع نساجی و چرم، صنایع رنگ رزی، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع تولید مواد شیمیایی، صنایع ابریشم مصنوعی، آزمایشگاه ها برای تعیین غلظت اسیدها در آزمایش ها، صنایع تولید چسب، صنایع به عنوان ماده ضد عفونی کننده واحیا لاستیک کاربرد دارد.شرکت پرگاس در زمینه فروش سود پرک فعالیت می نماید.

اسید کلریدریک

اسید کلریدریک با فرمول شیمیایی HCl برای پاک کردن لکه ها و زنگ زدگی ها از روی سطح فلز، تولید ترکیبات آلی تولید ترکیبات غیرآلی، صنایع غذایی،صنعت آرایشی، فرآیندهای تصفیه آب برای آب آشامیدنی و آب صنعتی،  تولید مواد تصفیه آب (منعقد کننده)تنظیم کننده اسیدیته آب، انرژی، صنعت نساجی و دباغی وگالوانیزه و آبکاری روی و... کاربرد دارد.شرکت پرگاس در زمینه فروش اسید کلریدریک  فعالیت می نماید.

 

 

عضویت در خبر نامه

مطالب - مجموعه

درباره ما

شرکت پرگاس شیمی راشین با بیش از 25 سال سابقه از ابتدا با هدف گرفتن بازارهاي رقابتي گام در مسير گذاشته بود توانست شركت ها و كارخانجات بزرگ ايران را در حيطه تصرف خود در آورد.

تماس با ما

تهران : شریعتی , تقاطع میر داماد , کوچه بیان , پلاک 23 , طبقه 5 , واحد 15

تلفن : 22890920 _ 22893178 22894374 _22895823 _22895829 22843226 _22843407

فكس : 22860835

همراه : 09121005904 _ 09123068089

ايميل : Pshr.co94@gmail.com

نقشه شرکت