درباره پرگاس شيمي راشين

شركت پرگاس شيمي راشين با مدیریت جناب آقاي مجيد كريمي ، 25 سال قبل فعاليت خود را از شركت سود ايران آغاز نمودند. ايشان با بهره گيري از تجربه اي كه در امور حمل و نقل زميني و ترانزيت داشته اند ، توانستند با شركت ها و سازمان هاي مختلف ارتباط برقرار كرده و به داد و ستد با آنها بپردازند . ايشان با بهره گيري از تجارب و اندوخته هاي خود توانستند شركت پرگاس شيمي راشين را تاسيس نمايند. اين شركت كه از ابتدا با هدف گرفتن بازارهاي رقابتي گام در مسير گذاشته بود توانست شركت ها و كارخانجات بزرگ ايران را در حيطه تصرف خود در آورد.

اساسنامه شرکت

موضوع فعاليت : عبارتست از ارايه كليه خدمات در زمينه خريد ، فروش ، تهيه و توليد كليه مواد شيميايي و آنزيمي و مشتبهات و محصولات وابسته ، توليد و فروش انواع كودهاي ارگانيك و نانو ، بيولوژيك ، تجهيزات ، دستگاه هاي مربوطه ، صادرات و واردات كليه كالاهاي مجاز بازرگاني ، انعقاد قرارداد با اشخاص حقيقي و حقوقي داخلي و خارجي ، برپايي و شركت در نمايشگاه ها و سمينارهاي داخلي و خارجي مرتبط با موضوع شركت ، اخذ و اعطاي نمايندگي و ايجاد شعب به اشخاص حقيقي و حقوقي داخلي و خارجي ، اخذ وام و تسهيلات ريالي و ارزي از بانك ها و موسسات مالي و اعتباري داخلي و خارجي و ضمانت نامه هاي بانكي و ترخيص كالا از گمركات داخلي و خارجي پس از اخذ مجوزهاي لازم بنا به ضرورت .

چشم انداز

در طول مدت فعاليت و با توجه به تجربيات ارزنده ، نظر به تامين مواد اوليه شركت هاي بزرگ اين مجموعه آينده اي طلايي براي خود ترسيم نموده كه در آن گسترش بازار فروش داخلي و خارجي ، افزايش شعبات ، واردات و انحصار كالا ، افتتاح نمايندگي و شعب خارج از ايران،افتتاح كارخانه مواد شيميايي و ... در آن نمود مي كند و در جهت نيل به اين اهداف گام هاي استوارتري بر خواهيم داشت .

هم اکنون خرید کنید

برخی از مشتریان